Czcionka A- A+
Wersja
kontrastowa
Mapa
strony
Mapa strony
BiP

Jarmark na Święta Bożego Narodzenia w Zborowie na Słowacji

News details

Gmina Zborov zaprasza wystawców do udziału w internetowych „Jarmarkach Bożego Narodzenia II". Wydarzenie odbędzie się 28 listopada 2021 r. w sali Domu Kultury. Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do twórców ludowych, rzemieślników czy kół zainteresowań, którzy będą mieli okazję zaprezentować własne umiejętności i sztukę na poziomie regionu transgranicznego.

Transmisja na żywo z wydarzenia kulturalnego będzie transmitowana na platformie internetowej YouTube i portalach społecznościowych z szerokim gronem mieszkańców polsko-słowackiego pogranicza, a także internautami bez ograniczeń granicznych.

Wypełnione zgłoszenie (patrz załącznik poniżej) należy przesłać do piątku 19.11.2021 na adres: Obec Zborov, Lesná 10, 086 33 Zborov lub e-mailem na adres: info@zborov.sk w formie podpisany skan. W temacie wiadomości napisz „Jarmark Bożego Narodzenia II".

Projekt „Brama Karpacka: między Ropą a Zborowem – ochrona i rozwój wspólnego dziedzictwa kulturowego na pograniczu polsko-słowackim" jest finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg VA Polska-Słowacja 2014 -2020.